Oświata, rekreacja, nowe mieszkania, Gdańsk Chełm zaprasza!

Chełm to duża dzielnica Gdańska, wybudowana przede wszystkim z myślą o stoczniowcach. Obecnie zamieszkuje tam ok. 20 tys. mieszkańców. Do ich dyspozycji jest szereg sklepów i instytucji użyteczności publicznej, a także tereny zielone i rekreacyjne. Zainteresowanie tą dzielnicą wśród kupujących jest stosunkowo duże, nic więc dziwnego, że developerzy lokują tam swoje kolejne inwestycje.

W ubiegłym roku ponad połowa nowych inwestycji deweloperskich była ulokowana właśnie na Chełmie. Jeśli więc interesują Cię nowe mieszkania, Gdańsk Chełm powinien być pierwszą dzielnicą, na którą zwrócisz uwagę w swoich poszukiwaniach.

W zeszłym roku do Chełma zostały doprowadzone linie tramwajowe, co znacznie ułatwiło komunikację. W planach jest kontynuacja linii, która do końca bieżącego roku ma prowadzić aż do ulicy Świętokrzyskiej. To bardzo ważna inwestycja dla Chełma, który dynamicznie się rozwija i każdego dnia wzbogaca się o nowych mieszkańców.

Do najbardziej atrakcyjnych inwestycji realizowanych w Chełmie należy z pewnością Panorama Gdańska. Bloki usytuowane na skarpie zapewniają przepiękny widok na sąsiadujące z Chełmem dzielnice Gdańska. Łącznie do dyspozycji kupujących są 72 nowe mieszkania, Gdańsk może więc poszczycić się również nowymi blokami, utrzymanymi w wysokim standardzie.

Nowe budynki powstają także przy ul. Przytulnej i Sympatycznej. Nowo powstające osiedle charakteryzuje się przede wszystkim ciekawą architekturą i urbanistyką, wyróżniającą się na tle innych budynków Chełma. Z racji położenia wśród lasów nowe mieszkania w tej okolicy przyciągają przede wszystkim młode rodziny.