Poradnik inwestora

Nowe mieszkania, Gdańsk oferuje się przykładowo na osiedlu Habenda, które jest przyjemnym miejscem dla przyszłych mieszkańców. Działka ma powierzchnię czterech hektarów, jednak znajduje się tam zaledwie dwanaście bloków. To zapewnia mieszkańcom więcej prywatności. Można wybrać mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe, tak, więc ofertę nowych mieszkań, Gdańsk przewidział zarówno dla mniejszych, jak i większych rodzin.

Nowe mieszkania, Gdańsk oferuje się ludziom posiadającym samochody, gdyż przy każdym bloku znajdują się parkingi, udostępniane tylko dla osób mieszkających na Habendzie. To pozwala uniknąć nieprzyjemnych sytuacji dzikiego polowania na wolne miejsca parkingowe. Na osiedlu znajduje się bardzo wiele zieleni - alejek, trawników, a także place zabaw i liczne ławeczki.

Nowe mieszkania, Gdańsk chce udostępnić ludziom wyczulonym na piękno przyrody, a także na piękno architektury. Budynki, bowiem skonstruowane są w nowoczesnym stylu, w jasnych pastelowych kolorach, co powinno pozytywnie nastrajać mieszkańców. Mieszkanie w takiej okolicy będzie bardzo przyjemne.

Nowych mieszkań nie powstydzi się także Chełm. Miasto to postanowiło dostosować budynek starej kotłowni, która od dawna stała nieużywana i stworzyć tam centrum kulturalno-edukacyjne. Będzie się tam znajdowała biblioteka wraz z czytelnią, dostępna dla wszystkich, którzy kochają literaturę i dla tych, którzy do czytania muszą się dopiero przekonać.

Oprócz tego będzie tam można również przyjść ze znajomymi na herbatę i ciastko do ładnie urządzonej kawiarni z przemiłą obsługą. Znajdzie się również propozycja dla dzieci w postaci placu zabaw, co powinno zadowolić także rodziców, oraz dla miłośników kina, gdyż znajdzie się tam także duża sala widowiskowo-kinowa.